SIHA24N65EF-E3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rohm Semiconductor
W magazynie: 242
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
W magazynie: 304
STMicroelectronics
W magazynie: 51
Taiwan Semiconductor Corporation
Kanał N 650 V 24A (Tc) 39W (Tc) Otwór przelotowy TO-220, pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHA24N65EF-E3
Numer produktu DigiKey
SIHA24N65EF-E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHA24N65EF-E3
Opis
MOSFET N-CHANNEL 650V 24A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
122 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
2774 pF @ 100 V
Straty mocy (maks.)
39W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, pełny pakiet
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
156mOhm przy 12A, 10V