SIEH4800EW-T1-GE3
Numer produktu DigiKey
742-SIEH4800EW-T1-GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
742-SIEH4800EW-T1-GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
742-SIEH4800EW-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SIEH4800EW-T1-GE3
Opis
N-CHANNEL 80 V (D-S) 175 C MOSFE
Standardowy czas realizacji przez producenta
55 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 34A (Ta), 381A (Tc) 3,4W (Ta), 417W (Tc) Montaż powierzchniowy PowerPAK® 8 x 8 BWL
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,15mOhm przy 20A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
278 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
29000 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,4W (Ta), 417W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerPAK® 8 x 8 BWL
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7,5V, 10V