TSM3ZJ103MR10
Numer produktu DigiKey
716-TSM3ZJ103MR10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-TSM3ZJ103MR10CT-ND - Taśma cięta (CT)
716-TSM3ZJ103MR10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TSM3ZJ103MR10
Opis
TSM3 ZJ 10K 20% TR E3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja boczna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Vishay Sfernice
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,158" x 0,156" (4,01mm x 3,96mm)
Tolerancja
±20%