TS7Y105KR32
Numer produktu DigiKey
716-TS7Y105KR32TR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-TS7Y105KR32CT-ND - Taśma cięta (CT)
716-TS7Y105KR32DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS7Y105KR32
Opis
TS7 Y 1M 10% TR E3
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,09W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja
1 MOhms
Moc (W)
0,09W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,277" x 0,264" (7,04mm x 6,70mm)
Tolerancja
±10%