TS53YL103MR10
Numer produktu DigiKey
TS53YL-10KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TS53YL-10KCT-ND - Taśma cięta (CT)
TS53YL-10KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS53YL103MR10
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
TS53YL103MR10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,197" x 0,197" pow. czołowa (5,00mm x 5,00mm)
Tolerancja
±20%