TS53YJ203MR10 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TS53YJ203MR10 |
Opis | TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 20 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TS53YJ203MR10 Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Rezystancja 20 kOhms | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Moc (W) 0,25W, 1/4W | Rozmiar / wymiar Kwadratowe - 0,197" x 0,197" pow. czołowa (5,00mm x 5,00mm) |
Tolerancja ±20% |