TS53YJ202MR10
Numer produktu DigiKey
TS53YJ-2.0KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
TS53YJ-2.0KCT-ND - Taśma cięta (CT)
TS53YJ-2.0KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS53YJ202MR10
Opis
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Szczegółowy opis
2 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
TS53YJ202MR10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
2 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,197" x 0,197" pow. czołowa (5,00mm x 5,00mm)
Tolerancja
±20%