TS4YL502MR10
Numer produktu DigiKey
716-TS4YL502MR10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-TS4YL502MR10CT-ND - Taśma cięta (CT)
716-TS4YL502MR10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS4YL502MR10
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,25W, 1/4W Gull Wing Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS4YL502MR10 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Vishay Sfernice
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Liczba obrotów
1.0
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ regulacji
Regulacja górna
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
5 kOhms
Styl zakończenia
Gull Wing
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 0,197" x 0,197" pow. czołowa (5,00mm x 5,00mm)