T93YB501KT20
Numer produktu DigiKey
T93YB-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
T93YB501KT20
Opis
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
500 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 21.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
T93YB501KT20 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
500 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,382" x 0,197" (9,70mm x 5,00mm)
Tolerancja
±10%