T93YA204KT20
Numer produktu DigiKey
T93YA-200K-ND
Producent
Numer produktu producenta
T93YA204KT20
Opis
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
200 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 21.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T93YA204KT20 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
21.0
Rezystancja
200 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,382" x 0,197" (9,70mm x 5,00mm)
Tolerancja
±10%