T93YA201JT20
Numer produktu DigiKey
716-T93YA201JT20-ND
Producent
Numer produktu producenta
T93YA201JT20
Opis
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
200 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 23.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
23.0
Rezystancja
200 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,382" x 0,197" (9,70mm x 5,00mm)
Tolerancja
±5%