T93YA103KT20
Numer produktu DigiKey
T93YA-10K-ND
Producent
Numer produktu producenta
T93YA103KT20
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 21.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T93YA103KT20 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Vishay Sfernice
Liczba obrotów
21.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,382" x 0,197" (9,70mm x 5,00mm)
Tolerancja
±10%