T73YP502KT20
Numer produktu DigiKey
T73YP-5.0K-ND
Producent
Numer produktu producenta
T73YP502KT20
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%