T73YE502KT20
Numer produktu DigiKey
716-1201-ND
Producent
Numer produktu producenta
T73YE502KT20
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T73YE502KT20 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja górna
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%