T73XX503KT20
Numer produktu DigiKey
T73XX-50K-ND
Producent
Numer produktu producenta
T73XX503KT20
Opis
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja boczna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Vishay Sfernice
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
50 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm)
Tolerancja
±10%