RCMM021501JKS14
Numer produktu DigiKey
716-RCMM021501JKS14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCMM021501JKS14
Opis
RES 1.5K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Skład
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,256" (2,50mm x 6,50mm) (śr. x dł.)