RCMM021103JKA22
Numer produktu DigiKey
716-RCMM021103JKA22CT-ND - Taśma cięta (CT)
716-RCMM021103JKA22TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RCMM021103JKA22
Opis
SFERNICE FIXED RESISTORS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
150°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,256" (2,50mm x 6,50mm) (śr. x dł.)