PE30L0FL103MAB
PE30L0FL103MAB
Numer produktu DigiKey
PE30FL-10K-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE30L0FL103MAB
Opis
POT 10K OHM 3W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 3W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PE30L0FL103MAB Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Vishay Sfernice
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obrót
300°
Status części
Aktywny
Materiał rezystancyjny
Cermet
Rezystancja (omy)
10k
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Tolerancja
±20%
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Moc (W)
3W
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Liczba obrotów
1.0
Gwint tulei
M10 x 0,75
Funkcje
Szczelne
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,776" (19,70mm)