P16NP104MAB15CV1D
Numer produktu DigiKey
716-P16NP104MAB15CV1D-ND
Producent
Numer produktu producenta
P16NP104MAB15CV1D
Opis
P16 NP 100K 20% A BO E3 CV1D
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Zacisk lutowany
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Vishay Sfernice
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Opakowanie
Skrzynka
Obrót
300°
Status części
Aktywny
Materiał rezystancyjny
Cermet
Rezystancja (omy)
100k
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Tolerancja
±20%
Typ aktuatora
Okrągłe
Moc (W)
1W
Długość aktuatora
0,378" (9,60mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Średnica aktuatora
0,346" (8,80mm)
Liczba obrotów
1.0
Gwint tulei
M10 x 0,75
Funkcje
Szczelne
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,630" (16,00mm)