P11H1F0GHFY00472MA
Numer produktu DigiKey
716-P11H1F0GHFY00472MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
P11H1F0GHFY00472MA
Opis
POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4,7k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Zacisk lutowany
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Rezystancja (omy)
4,7k
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Tolerancja
±20%
Moc (W)
1W
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa - 0,516" x 0,504" (13,10mm x 12,80mm)