P11H1F0GHFW10502KA
Numer produktu DigiKey
716-P11H1F0GHFW10502KA-ND
Producent
Numer produktu producenta
P11H1F0GHFW10502KA
Opis
POT 5K OHM 1W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P11H1F0GHFW10502KA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Rezystancja (omy)
5k
Styl zakończenia
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Moc (W)
1W
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa - 0,540" x 0,504" (13,60mm x 12,80mm)