P11H1F0GHFW10103JA
Numer produktu DigiKey
716-P11H1F0GHFW10103JA-ND
Producent
Numer produktu producenta
P11H1F0GHFW10103JA
Opis
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Wtyki PC
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Rezystancja (omy)
10k
Styl zakończenia
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Moc (W)
1W
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa - 0,540" x 0,504" (13,60mm x 12,80mm)