P11H1F0GHFW10101KA
Numer produktu DigiKey
716-P11H1F0GHFW10101KA-ND
Producent
Numer produktu producenta
P11H1F0GHFW10101KA
Opis
POT 100 OHM 1W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 1W Wtyki PC
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Vishay Sfernice
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Opakowanie
Skrzynka
Obrót
300°
Status części
Aktywny
Materiał rezystancyjny
Cermet
Rezystancja (omy)
100
Styl zakończenia
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Typ aktuatora
Spłaszczony
Moc (W)
1W
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Liczba obrotów
1.0
Gwint tulei
3/8-32
Funkcje
Wysoki moment obrotowy
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa - 0,540" x 0,504" (13,60mm x 12,80mm)