LTO100H10R00JTE3
Numer produktu DigiKey
716-LTO100H10R00JTE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTO100H10R00JTE3
Opis
RES 10 OHM 5% 100W TO247-2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 100W Rezystory przewlekane TO-247-2 Motoryzacyjne AEC-Q200, bezindukcyjne, odporne na impulsy, bezpieczeństwo Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacyjne AEC-Q200, bezindukcyjne, odporne na impulsy, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±350ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,620" x 0,197" (15,76mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,976" (24,80mm)