LTA050F10001JTE3
Numer produktu DigiKey
716-LTA050F10001JTE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTA050F10001JTE3
Opis
LTA 50 10K 5 % TU30 E3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±5% 50W Rezystory przewlekane TO-220-2, pełny pakiet Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-2
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,409" x 0,126" (10,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,799" (20,30mm)