ISOA200R11001JT
Numer produktu DigiKey
716-ISOA200R11001JT-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISOA200R11001JT
Opis
ISOA 200 R1 1K 5% TU10
Szczegółowy opis
1 kOhms ±5% 200W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
1,504" x 0,984" (38,20mm x 25,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
1 kOhms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,480" (12,20mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Gwint M4
Moc (W)
200W
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4
Skład
Gruba warstwa
Klasa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C