ISOA200N11002JT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sfernice
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla ISOA200N11002JT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISOA200N11002JT
Numer produktu DigiKey
716-ISOA200N11002JT-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISOA200N11002JT
Opis
ISOA 200 N1 10K 5% TU10
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±5% 200W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Rurka
Rozmiar / wymiar
1,504" x 0,984" (38,20mm x 25,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,480" (12,20mm)
Rezystancja
10 kOhms
Styl odprowadzeń
Gwint M4
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4
Moc (W)
200W
Klasa
Skład
Gruba warstwa
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C