ISOA100N11601JT
Numer produktu DigiKey
716-ISOA100N11601JT-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISOA100N11601JT
Opis
ISOA 100 N1 1K6 5% TUBE
Szczegółowy opis
1.6 kOhms ±5% 100W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Rurka
Rezystancja
1.6 kOhms
Rozmiar / wymiar
1,504" x 0,984" (38,20mm x 25,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,480" (12,20mm)
Moc (W)
100W