ISOA100N11002JT
Numer produktu DigiKey
716-ISOA100N11002JT-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISOA100N11002JT
Opis
ISOA 100 N1 10K 5% TUBE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±5% 100W Gruba warstwa Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Brak indukcyjności
Opakowanie
Rurka
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
10 kOhms
Rozmiar / wymiar
1,504" x 0,984" (38,20mm x 25,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,480" (12,20mm)
Moc (W)
100W