DTO035C2R000JTE3
Numer produktu DigiKey
716-DTO035C2R000JTE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTO035C2R000JTE3
Opis
DTO 35 C 2U 5% TU50 E3
Szczegółowy opis
2 Ohms ±5% 35W Mikroukład rezystory TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63 Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,323" x 0,287" (8,20mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)