DTO025C4R700JTE3
Numer produktu DigiKey
716-1064-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTO025C4R700JTE3
Opis
RES SMD 4.7 OHM 5% 25W TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±5% 25W Mikroukład rezystory TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63 Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DTO025C4R700JTE3 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, bezindukcyjny
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,323" x 0,287" (8,20mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)