D2TO035C1R000JTE3
Numer produktu DigiKey
D2TO035C1R000JTE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
D2TO035C1R000JTE3
Opis
RES SMD 1 OHM 5% 35W TO263 D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±5% 35W Mikroukład rezystory TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, bezindukcyjny Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D2TO035C1R000JTE3 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci, bezindukcyjny
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,346" (10,10mm x 8,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,189" (4,80mm)