CHPHT0603K1002FGTA
Numer produktu DigiKey
716-CHPHT0603K1002FGTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-CHPHT0603K1002FGTACT-ND - Taśma cięta (CT)
716-CHPHT0603K1002FGTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHPHT0603K1002FGTA
Opis
RES SMD 10K OHM 1% 0.0125W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±1% 0,0125W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CHPHT0603K1002FGTA Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 230°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,035" (1,60mm x 0,90mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)