CHP0805K1003FGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 72 933
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 16 433
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 262
Panasonic Industry
Vishay Dale
100 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CHP0805K1003FGT
Numer produktu DigiKey
CHP0805K1003FGTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHP0805K1003FGT
Opis
RES SMD 100K OHM 1% 0.2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CHP0805K1003FGT Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,073" x 0,049" (1,85mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)