CHA02016-50RGFTD
Numer produktu DigiKey
716-CHA02016-50RGFTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-CHA02016-50RGFTDCT-ND - Taśma cięta (CT)
716-CHA02016-50RGFTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHA02016-50RGFTD
Opis
CHA 02016 50U 2% F TR1000 e2
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±2% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 02016 (0504 metryczne) Cienka warstwa
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
02016 (0504 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,019" x 0,015" (0,48mm x 0,39mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,019" (0,47mm)