CH0603-50RGFT
Numer produktu DigiKey
716-CH0603-50RGFTATR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-CH0603-50RGFTACT-ND - Taśma cięta (CT)
716-CH0603-50RGFTADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH0603-50RGFT
Opis
RES CH 0603 THIN FILM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±2% 0,4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
RF, wysoka częstotliwość
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,060" x 0,030" (1,52mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)