CH0402-200RGFTA
Numer produktu DigiKey
716-1235-2-ND - Taśma i szpula (TR)
716-1235-1-ND - Taśma cięta (CT)
716-1235-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH0402-200RGFTA
Opis
CH 0402 200U 2% F TR E2
Szczegółowy opis
200 Ohms ±2% 0,3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)