CH0402-100RGFPA
Numer produktu DigiKey
716-1166-2-ND - Taśma i szpula (TR)
716-1166-1-ND - Taśma cięta (CT)
716-1166-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH0402-100RGFPA
Opis
RES 100 OHM 2% 1/20W 0402
Szczegółowy opis
100 Ohms ±2% 0,3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CH0402-100RGFPA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)