CH0402-100RFNPT
Numer produktu DigiKey
716-CH0402-100RFNPTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
716-CH0402-100RFNPTCT-ND - Taśma cięta (CT)
716-CH0402-100RFNPTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH0402-100RFNPT
Opis
RES CH 0402 THIN FILM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 0,3W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
RF, wysoka częstotliwość
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,024" (1,00mm x 0,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,025" (0,63mm)