CH02016-500RGFTA
Numer produktu DigiKey
716-1225-2-ND - Taśma i szpula (TR)
716-1225-1-ND - Taśma cięta (CT)
716-1225-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH02016-500RGFTA
Opis
CH 02016 500U 2% F TR100 E2
Szczegółowy opis
500 Ohms ±2% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 02016 (0504 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,019" x 0,015" (0,48mm x 0,39mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)