CH02016-25RJFTA
Numer produktu DigiKey
716-1228-2-ND - Taśma i szpula (TR)
716-1228-1-ND - Taśma cięta (CT)
716-1228-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH02016-25RJFTA
Opis
CH 02016 25U 5% F TR100 E2
Szczegółowy opis
25 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 02016 (0504 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,019" x 0,015" (0,48mm x 0,39mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)