CH02016-10RJFTA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CH02016-10RJFTA |
Opis | RES 10 OHM 5% 1/32W 02016 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 02016 (0504 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CH02016-10RJFTA Modele |
Kategoria | Funkcje RF, wysoka częstotliwość |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,019" x 0,015" (0,48mm x 0,39mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |