CH02016-10RJFTA
Numer produktu DigiKey
716-1167-2-ND - Taśma i szpula (TR)
716-1167-1-ND - Taśma cięta (CT)
716-1167-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CH02016-10RJFTA
Opis
RES 10 OHM 5% 1/32W 02016
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 02016 (0504 metryczne) RF, wysoka częstotliwość Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CH02016-10RJFTA Modele
Kategoria
Funkcje
RF, wysoka częstotliwość
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
02016 (0504 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,019" x 0,015" (0,48mm x 0,39mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)