534B1101JL
Numer produktu DigiKey
716-534B1101JL-ND
Producent
Numer produktu producenta
534B1101JL
Opis
POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 10.0 Obrót Uzwojenie 2W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Vishay Sfernice
Współczynnik temperaturowy
20ppm/°C
Seria
Obrót
3600°
Opakowanie
Skrzynka
Materiał rezystancyjny
Uzwojenie
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
100
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±5%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
10.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,875" (22,22mm)