VLMH3100-GS08
Numer produktu DigiKey
751-1464-2-ND - Taśma i szpula (TR)
751-1464-1-ND - Taśma cięta (CT)
751-1464-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VLMH3100-GS08
Opis
LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bursztynowe 618,5nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLMH3100-GS08 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
10mA
Seria
Kąt widzenia
120°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Długość fali - dominująca
Kolor
Długość fali - szczytowa
635nm
Konfiguracja
Standard
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
3,00mm x 2,80mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
1,85mm
Rozmiar soczewki
Śr. 2,40mm