VEMT2000X01
Numer produktu DigiKey
VEMT2000X01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
VEMT2000X01CT-ND - Taśma cięta (CT)
VEMT2000X01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VEMT2000X01
Opis
PHOTOTRANSISTOR 790 TO 970 NM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Fototranzystor 860nm Widok z góry 2-SMD, wygięcie Z
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VEMT2000X01 Modele
Kategoria
Moc - maks.
100 mW
Producent
Vishay Semiconductor Opto Division
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Orientacja
Widok z góry
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
20 V
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
50 mA