TEMT1000
Numer produktu DigiKey
751-1052-2-ND - Taśma i szpula (TR)
751-1052-1-ND - Taśma cięta (CT)
751-1052-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TEMT1000
Opis
SENSOR PHOTO 950NM TOP VIEW 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Fototranzystor 950nm Widok z góry 2-SMD, wygięcie Z
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TEMT1000 Modele
Kategoria
Kąt widzenia
30°
Producent
Vishay Semiconductor Opto Division
Moc - maks.
100 mW
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Orientacja
Widok z góry
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
70 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
50 mA