LH1502BAC
Numer produktu DigiKey
LH1502BAC-ND
Producent
Numer produktu producenta
LH1502BAC
Opis
RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO + SPST-NC (1 Form A i B) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
Modele EDA/CAD
LH1502BAC Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 350 V
Prod.
Prąd obciążenia
150 mA
Seria
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
20 Ohms
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Gull Wing
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SMD
Obwód
Agencja zatwierdzająca
CQC, FIMKO, UL, VDE
Napięcie - wejściowe
1,26V=