LH1501BT
Numer produktu DigiKey
LH1501BT-ND
Producent
Numer produktu producenta
LH1501BT
Opis
SSR RELAY SPST-NC 150MA 0-350V
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NC (1 Form B) 6-DIP (0,300", 7,62mm)
Modele EDA/CAD
LH1501BT Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 350 V
Prod.
Prąd obciążenia
150 mA
Seria
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
20 Ohms
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DIP
Obwód
Agencja zatwierdzająca
UL, VDE
Napięcie - wejściowe
1,26V=