LH1500AABTR
Numer produktu DigiKey
LH1500AABTRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LH1500AABTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
LH1500AABTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LH1500AABTR
Opis
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0,300", 7,62mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LH1500AABTR Modele
Kategoria
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 350 V
Prod.
Prąd obciążenia
150 mA
Seria
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
20 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
Typ przekaźnika
Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik)
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD
Obwód
Agencja zatwierdzająca
cUR, DIN, FIMKO, UL
Typ wyjścia
Prąd zmienny, prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe
1,25V=